Ceny

Zcela nepochybně naleznete mnoho levnějších překladatelů. Pokud však očekáváte mimořádnou kvalitu a celkovou úroveň poskytovaných služeb, zkrátka špičkový kompletní servis, a vaším zájmem není pouze co nejnižší cena, jistě nalezneme společnou řeč.

Cena za překlad se odvíjí od počtu slov zdrojového textu. Po provedení analýzy textu vám do několika minut sdělím přesnou a závaznou cenu překladu, kterou tak znáte předem. Ve zcela výjimečných případech, ve kterých není možné určit počet zdrojových slov, účtuji podle počtu slov cílových.

Kalkulaci ceny překladu nekomplikuji a zákazníky nezatěžuji žádnými příplatky za expresní vyhotovení, odbornost textu, zpracování náročného formátu atd. Pokud z časového nebo odborného hlediska nemohu zaručit bezchybný výsledek a nestísněný časový prostor pro pečlivou pozornost věnovanou každému detailu, zakázku si nedovolím přijmout.

Na druhou stranu neposkytuji žádné množstevní slevy ani slevy vyplývající z procentuálních shod textových segmentů s použitou překladovou pamětí. Překlad každého z milionu slov v tisících souvislostech vyžaduje stejnou pozornost a úsilí jako překlad toho prvního a mnohdy ani 100 % shoda s překladovou pamětí nemusí v daném kontextu představovat správný výsledek. Správa překladových pamětí a terminologických databází je rovněž časově náročná, je-li však prováděna s náležitou péčí, může vést k výrazné úspoře času z hlediska termínu odevzdání překladu.

Automatickou součástí každé zakázky je korektura překladu druhým překladatelem. Překlad bez korektury provedu pouze na základě výslovného požadavku zákazníka. I překladu bez korektury samozřejmě věnuji maximální péči s cílem 100% výsledku, text však neprojde kontrolou druhým párem očí.


Minimální cena zakázky je 500,- Kč.

Účtuji a přijímám platby v následujících měnách: CZK, EUR, USD, GBP.

Platby přijímám bankovním převodem či za využití služby PayPal.

Jsem plátcem DPH – DIČ: CZ8508220072

Nejnovější reference

 • Zbynek is a superbly professional translator. He always performs outstanding work and turns projects in 100% on time.

  Zachary Cummings , Affiliate Coordinator, US Translation Company
 • Tribute to Zbynek's generosity and professionalism shown in the localization of Wikipedia articles into Czech, performed through Translators without Borders. We are lucky to have such a dedicated and reliable translator in our Team!

  Ildikó Santana, Translators without Borders
 • I found Zbynek's translation services to be very reliable, punctual, of high quality and it is a pleasure to work with him, I would highly recommend him.

  Renan Guillory, Babylon Translation Services
 • We have used the translation services of Zbynek for a long time and have always been very happy with the quality of his work. Zbynek has always been easy to work with, reach and communicate with. He is very professional in his business and has always met the deadlines imposed. We take pleasure in recommending Zbynek as a good and reliable translator.

  Jenny Garth, Garth Outdoor Leisure
 • We hereby confirm that Mr Zbynek Taborsky has been working as a freelance translator for GLOBAL TRANSLATE GmbH, an international agency for translations and proofreading. He has been translating and proofreading EU related texts and marketing texts from English/French into Czech. We have experienced Mr Taborsky as very flexible and reliable, always delivering the translations on time. We have always received high quality documents, allowing us to provide our clients with excellent translations. We have no hesitation in recommending Mr Taborsky as a translator and proofreader for the Czech language.

  Bartosz Semklo, Project Manager, Global Translate GmbH
 • Professional, timely and reliable services. We can gladly recommend Mr. Taborsky’s services to anybody who is looking for professional linguistic services from English and French into Czech.

  AK, trusted translation partner based in Europe
 • I can only say one thing about Zbynek: he's a high talented professional. Besides that, working with him is a true pleasure: easy and open communication, he delivers on time. Don't work with him too much, cause I need him to be available for my future work…

  P.V., translation agency owner
 • Pan Zbyněk Táborský s naší společností spolupracuje jako externí překladatel od listopadu 2008. Za tuto dobu pro nás vyhotovil řadu překladů z anglického jazyka do českého v oborech bankovnictví, ekonomie, obchod, politologie, právo aj. Jeho předností je schopnost zpracovat zakázky pomocí různých softwarových nástrojů, jako jsou např. Trados, Passolo, ApSIC Xbench, Wordfast Pro aj. Veškerou práci vykonává ve sjednaném termínu, vše je kvalitně přeložené i graficky zpracované.

  přední česká překladatelská agentura
 • We have been trusting Zbynek for a long time to address our very specific needs in matter of translation, localization, web specs. He always manages to assist us quickly, accurately, and offers the best skills we demand to match our stricts requirements for the czech market. Plus, a nice communication.

  Stephane Trano, Translation & Localization Manager, OLX Inc.
 • It was a pleasure to work with so professional translator as Mr Taborsky. Always delivers top quality translations and always on time. I hope I will have the good luck of working with him again.

  Anna Rozmarynowicz, Client Service Associate, POZENA Translations